Zrodila sa Peniažková Kráľovná

"Byť bohatým je právom, ale aj povinnosťou každého jedného z nás." 

Stála som na rázcestí. Pred dôležitým životným rozhodnutím. Buď sa niečo zlomí alebo to zlomí mňa. Podnikám od mojich 23 rokov. Skúšala som mnohé oblasti. Ten kto hľadal parťáka do biznisu a natrafil na mňa, tak si mädlil ruky 🙂 Ja som osoba, ktorá sa pustí do takmer všetkého, veľa krát bez rozmyslu. Veľa krát boli dôsledkom tvrdé pády, zrady a krachy. 

 

Ten bod zlomu skutočne prišiel. Čo ti mám hovoriť? Nie je sa čím chváliť! Ale, prrrrrd, je 🙂 Lebo som ustála to, z čoho by mnohí už ležali pod vlakom. V tom lepšiom prípade, by ich bol skutočne prešiel a oni si gratulovali ako parádne dopadli. Prepáč mi tú morbiditu, ale skutočne to vystihuje podstatu.

 

To čo som dokázala ja totižto nedá len tak hocikto.  A počas jedného života už vôbec nie. V lufte mi totiž lieta 730 000 eur. Pekná suma, keby bola doma, čo povieš? Žiaľ alebo vďaka bohu nie je. Prísť o tak mnoho ma naučilo ešt omnoho, omoho viac , ako by som si dokázala kedy predstaviť.  Tá škola bola taká tvrdá a rýchla, že som niekedy ani dýchať nestačila. 

 

V tejto škole života sa mi podarilo "predať" prevádzku bez toho , že by mi ju kupca zaplatil. Podarilo sa mi byť istú dobu na tom tak "perfektne", že som musela chodiť oblečená  v bratových teplákoch, na 3dňový seminár som šla s budgetom 1 euro lebo na viac nevydalo, 5 rokov veriť, že mi môj biznis konečne začne aj zarábať a ďalšie chuťovky si nechávam na webináre, kde ma môžeš spoznať. No skrátka, nebolo to rúžové.

 

Moje najväčšie pády boli v oblasti peňazí. Dlho som nechápala prečo je to tak. Až som sa na sebe naučila, že to aký máš stav na konte odzrkadľuje tvoje presvedčenia a vzorce. A tie sa dajú meniť. TVOJE PENIAZE, TO NIE SI TY! Je to súbor predošlých rozhodnutí a nesprávnych presvedčení. Aplikovala som na sebe mnoho "lekcií". Naučila som sa ako využívať psychológiu peňazí, čo sú to peniaze, aký mám k nim vťah a čím JA spôsobujem, že ku mne vôbec nechcú prísť alebo nechcú u mňa zostať. 

 

Nevedeli mi pomôcť odborníci a tak som musela pátrať sama. Lekcie prebiehali formou pokus, omyl, pád, rokylina, výskok, nádych. Dám to, či to úplne vzdám? Čo bude so mnou potom? Veď keď sa zamestnám, tak sa nikdy z tej mojej peňažnej straty nevylížem! A dosť LUCIA, sa preber! Pri rovnakom myslení a konaní ťažko dosiahneš iné výsledky! Čože? Čo za múdreho človeka mi túto vetu povedal, že sa mi zaryla až do kosti? JA, bola som to JA sama.

 

Cesty späť už nebolo. Prišlo rozhodnutie. Rozhodnutie, že najprv zmením svoju myseľ na myseľ milionára. Ale ako? Tak to by chcelo plán, všakže? Neuveríš, ale ja viem, že TY uveríš, práve v tej dobe, mi prišiel do cesty kurz plánovania. Makala som jak žeravá, aby ten nový plán zapálil vo mne oheň ako vatra a vystrelil ma smerom k úspechu. 

 

Plán ale nestačí. To je ti hádam jasné. Vieš čo treba???

 

Konanie. Vízia+akcia=úspech. Zmena myslenia, jasný smer, záväné rohodnutie mi prinieslo ovocie. Čo ovocie. Celý sad. Mohla som chutnať čo sa mi len ráčilo. Za 8 dní som vystrelila jak raketa a ocitla sa v raji, kde som mohla chutnať to sladké ovocie. Len vďaka tomu, že ma život donútil a vďaka "súhre" okolností a ľudí v mojom živote som dosiahla obrovský úspech. Za 4 mesiace som zarobila svoj prvý milión. 

 

Naučila som sa ako využívať psychológiu peňazí vo svoj prospech. Ako zadávať peniazom jasné pokyny. Ako sa stať tou kráľovnou, ktorá vedie svoje peniaze k bohatstvu seba aj ostaných. Ako sa v peniazoch orientovať a ako ich vôbec začať MILOVAŤ. Pochopila som, že peniaze nie sú len čísla, ale je za nimi celá veda. Naučila som sa, že keď moje peniaze nevedia čo od nich očakávam, asi ťažko mi dokážu plniť moje priania. A xy ďalších vecí.

 

Jedna moja klientka mi raz povedala, že som pre ňu Peniažková Kráľovná. Najprv som sa z chuti zasmiala, ale moja duša výskala. To je ono. To je ono. A takto to celé vzniklo. Teším ma, že ma chceš spoznať a je mi veľkou cťou ťa pozvať do mojej obývačky.

 

Víta ťa Peniažková Kráľovná. 

 

Peniažková Kráľovná je žena, ktorá učí stále seba aj ostatných ako vybudovať svoje peňažné královstvo. Keď je královná spokojná (TY), sú spokojní všetci poddaní (peniaze). Keď sú spokojní poddaní, prosperuje celé kráľovstvo (svet). Chápeš už prečo je to tak dôležité sa o svoje peniaze zaujímať a prejavovať im záujem a úctu? Nenaháňaj peniaze a pochop, že už tera máš HOJNOSŤ peňazí.  Buď aj TY kráľovnou či kráľom v kráľovstve peňazí. Aplikuj to aj v oblasti osobnej aj podnikovej a bude sa ti dariť. A to ide. TY SI HOJNOSŤ peňazí.