Kurz Cesta Experta je pre Teba sprievodcom na ceste za objavením samej /samého seba. Kurz ti ukazuje, že aj Ty máš pred sebou Cestu Experta lebo máš tomuto svetu čo ponúknuť. 

Kurz ťa sprevádza náhľadom do seba samej, aby si vypátrala, čo všetko sa v tebe skrýva. Aby si odhalila dary, talenty, skúsenosti, ktoré máš ponúknuť v prospech iných ľudí. 

Kurz pracuje s tvojím podvedomím, tvojim spomienkami, s tvojím pochopením, kedy vďaka 6 stupňovému systému otázok prináša odpovede na to, KTO SI, PREČO si na tomto svete, ČO tu máš odovzdávať, ČÍM sa máš živiť.

Získej do Tvojho života nový vánok

KURZ CESTA EXPERTA

Zamiluješ sa do svojej cesty...

... aj do svojho poslania. Získaš pohľad z hora. Uvidíš veci z inej prespektívy a vystúpiš zo svojho tieňa.

Nájdeš svoj smer...

... to, že práve teraz nevieš kam sa vydať nie je podstatné. Potrebuješ kompas. Kompas, ktorý ťa navedie na cestu EXPERTA. 

Získej do Tvojho života nový vánok

KURZ CESTA EXPERTA

Každý sa rodíme s jedinečnými darmi. Máme v SEBE ukryté jedinečné poslanie. Našou úlohou je toto poslanie odhaliť. Prijať SEBA v celej svojej jedinečnosti a zasvätiť svoj život napĺňaniu svojho poslania.

Vydávaš sa na Cestu Experta. Expertom sa nestávaš. Expertom sa rodíš a rastieš vtedy, keď sa v oblasti tvojho poslania neustále posúvaš, vzdelávaš a napreduješ.

To je celé. Aké jednoduché, že?

  O čom kurz Cesta Experta bude?

1. OBJEV ZAKÁZANOU HORU

Svoj život máš žiť. Nie iba prežívať. Do vienka ti bol daný DAR. Ten DAR robí z Tieňa človeka. Tieňom je ten, kto kráča životom ale neviem kam mieri. Tieňom je ten, ktorého život je ovládaný inými a nie sebou. Tieňom je ten, ktorého svetlo JEDINEČNOSTI vyhasína s pribúdajúcimi rokmi. Preto poď k tej ZAKÁZANEJ HORE, nazri do svojho vnútra a z TIEŇA sa premeň na žiarivého človeka.

V tejto lekcii prejdeme zásadnú otázku AKO.

„Každý človek je nereálny, kým sa nenarodí.“

Ralf Waldo Emerson

2. ZAŽI SPLYNUTIE DUŠE

Ty a tvoja duša musíte byť v súlade. Vlastne NEMUSÍTE. Nemusíme NIČ. Mali by sme byť v súlade s našou dušou. A to z dvoch dôvodov. Keď si v súlade s tvojou dušou, prichádza ti odmena. Odmena za to, že slúžiš. Za to, že odovzdávaš kus seba a si pre druhých DAROM. A ten druhý dôvod je, že práca v súlade s tvojím poslaním ide v ľahkosti a hojnosti. Je tvojím právom žiť život v hojnosti a ľahkosti. Avšak tu viac nie je miesto pre oboch. Pre teba a tvoj TIEŇ.
Tak čo volíš. Kto odíde?

Lekcia dva bude zameraná na dvojitý pohľad: TAM a SPÄŤ.

„Ak nepoznáte svoje skutočné hodnoty, pripravte sa na bolesť.“

Anthony Robbins

3. PREŽI ZNOVU VZRUŠENIA A DOBRODRUŽSTVO

Život je HRA a preto slovo HRAJ obsahuje slovo RAJ. Voľba je na TEBE. Je rozdiel, či učiníš rozhodnutie alebo záväzok. Rozhodnutí robíme denne na tisíce. Avšak záväzok, to je iné kafé. Tu keď to nesplníš, klameš sám seba a tvoja duša si to pamätá.

Rozhodnutie sa stáva iba vtedy skutočným, keď ihneď niečo spravíš a pretavíš ho na záväzok. Vezmi IHNEĎ papier a pero a napíš si do zošita: „ Dnes dávam SEBE záväzok, že vykonávam všetko čo je v mojich silách, aby som umožnil/a môjmu poslaniu ku mne vstúpiť.

V tejto lekcii sa zameriame na voľbu. Overíme tvoju ochotu a silu rozhodnutia.

„ Zvyk je buď ten najlepší sluha alebo najhorší pán.“

Nathaniel Emmons

4. NAUČ SA VIDIEŤ, NAUČÍŠ SA CHÁPAŤ

Najprv uver, potom uvidíš.“ Túto vetu ja hovorím často. Možno ti už je známa mojich vysielaní. Vyhŕkla som ju z úst v čase, keď sme s bývalými „spolucestujúcimi“ na lodi s názvom „Finančníctvo“ riešili otázky ako sa niečo dá, či nedá, a keď sme hľadali výhovorky, keď sa nám v biznise nedarilo akoby sa malo. Aká sila je v nej ukrytá sa mi ukázalo, až keď som počúvla svoju dušu, zanechala všetko svoje doterajšie podnikanie (gastronómi, finančníctvo) a vydala sa na cestu do neznáma. Na cestu k zakázanej hore. A bolo to moje najlepšie rozhodnutie.

Lekcia štyri ti otvorí oči. Nebude to však zdarma.
Položím ti štyri zásadné otázky: KTO, KDE, ČO, ČO KEBY?

„Niektorí ľudia vidia veci také aké sú a pýtajú sa Prečo?
Ja snívam o veciach, ktoré sa nikdy nestali a pýtam sa Prečo nie?“

George Bernard Shaw

5. DOVOĽ SI BYŤ ORIGINÁLNY A ZNOVU SA NAROĎ

Predpokladám, že sa k tebe dostala už informácia , že tvoj odtlačok prsta je jedinečný. Nikto na svete nemá rovnaký. Vďaka tomu sme nezameniteľný. A takýto odtlačok dostávaš aj do svojej duše ešte skôr ako sa narodíš. Tak čo má väčšiu váhu? Odtlačok prstu či duše? Odtlačok duše sa volá POSLANIE.

Veľmi sa teším na túto lekciu lebo v tejto lekcii sa znovu narodíš.
Verím, že už teraz sa tešíš.

„ Cestu buď nájdeme alebo si ju urobíme.“ 

Hannibal

6. TAJOMSTVO PRERODU

Vítanie novorodenca na tomto svete. Keď sa z tieňa staneš TY ver mi, že to bude slávnosť. Na ten moment nezabudneš do smrti a možno ešte dlhšie. Nebudem ti motať medové motúzy popod fúzy. Ani pôrod nie je vždy ľahký, ak náhodou o tom ešte nevieš. Prajem ti, nech tvoj prerod pôrodnými cestami tieňa ide ľahko a nech to máš rýchlo za sebou.

Šiesta lekcia ti odhalí 3 + 3 tajomstvo prerodu.

„ Kamkoľvek kráčaš, kráčaj celým srdcom.“ 

Konfucius

Ako vznikla moja Cesta Experta?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lucia Gruchaláková

Recenzie

Ahoj Luci, chcela by som ti veľmi poďakovať za Cestu experta akože už dlho tapam a trápim sa, že čomu sa v živote venovať, čo mi ide, v čom som dobrá a vďaka tebe som mohla spoznať samu seba lepšie.. Cesta experta je naozaj premakana a keď sa človek tomu povenuje, tak ho určite dovedie tam, kde ma byt vieš sa tam lepšie spoznať, zamyslieť sa nad vecami a prísť a vyhrabať aj tu najmenšiu vec, ktorá má voľakedy zaujímala a zistiť ci to je to pravé pre mňa a je zaujímavé, že ake veci mi tam vyšli co by ma bežne ani nenapadli..A keďže sa človek počas života mení a vyvija tak určite si cestu experta ešte zopakujem ďakujem
Veronika BublákováTvorkyňa mandál
Kurz Cesta experta je skvelým "návodom" na odhalenie svojho poslania. V každodennom zhone, ruchu som dlho nevedela kto som, čo som, kde ma to ťahá. Po prejdení kurzu, som objavila to, čo som roky mala hlboko ukryté v sebe. Nadobudla som vnútorné presvedčenie, že chcem ľudí naučiť vidieť ich vnútorné hodnoty, motivovať, inšpirovať, aby sa nebáli zmien a plnili si svoje sny. Kurz Cesta experta, doporučujem všetkým, ktorí , chcú podniknúť zmenu, hľadajú sa, chcú objaviť svoje poslanie, vnútornú silu....
Adriana BezákováOnline podnikateľka sprievodca od zamestnania k modernému podnikaniu
Cesta experta mi otevřela hlubší náhled sama do sebe. Otázky mi pomohly otevřít mou duši. Díky tomu jsem si uvědomila v čem jsem expert a taky se mi vyskládal koncept podnikání. Uvědomila jsem si, že přesně v těchto oblastech jsem si sama prožívala velké zkoušky a o to víc mi to dodalo odvahu předávat to i ostatním lidem. Pomocí cesty experta jsem si zvládla vyřešit i dlouhodobý zdravotní problém a naučila jsem se lépe komunikovat se svou duší. Jsem obrovsky vděčná za tuhle možnost, neboť teď vím jakým směrem mám jít.
Kateřina ZichováAutorka projektu Family map Therapy

PREČO SO MNOU?

Predpokladám, že keď si prišla až sem, tak si vo veľmi podobnej situácií ako ja sama kedysi. Celý život som vedela, že mám na viac, ale nevedela som toto tušenie využiť v realite tak, aby som z neho profitovala. V práci som mala pocit, ako by som nebola využitá. Mnohé pracovné dni sprevádzal pocit „Načo som tu? Aký je zmysel toho, čo teraz robím?“

Pokračovat ve čtení

Každý môj deň som si pripadala ako robot. Vykonávala som „príkazy“ a tešila sa, kedy pracovný deň skončí. Ráno som sa budila s pocitom „už zase?“ Až kým som si nepovedala „STAČÍ, takto predsa nechcem svoj život premárniť.“ Chcela som od života viac.

Chcela som, aby mal môj život zmysel, aby som robila niečo, čo ma baví. A vtedy som sa vydala na cestu bádania a tvorenia. Vytvorila som si to, po čom túžia mnohí. Život snov.

Tomu však predchádzalo pochopenie toho, v čom som prínosom pre tento svet a odhodlanie, ako pracovať s mojimi darmi, talentami, zručnosťami tak, aby slúžili pokiaľ možno čo najväčšiemu počtu ľudí. Vydala som sa na svoju Cestu Experta a dnes na nej sprevádzam ďalších odvážlivcov, ktorí sa rozhodli, že budú hľadať a napĺňať svoje poslanie. Viem, nie je to ľahká cesta a viem, že na tejto ceste potrebujeme pomoc.

Dnes ti môžem pomocnú ruku podať ja a sprevádzať ťa v pátraní po tom, čo tu máš vlastne robiť.

Uľahčujem ti cestu tým, že nepotrebné a zmätočné informácie eliminujeme a zameriame sa na tie potrebné, ktoré majú pre teba výpovednú hodnotu. Nabádam ťa k pátraniu tam, kde sú odpovede. Pomáham ti chápať a vidieť odkazy v sebe. Nik ti nedá také odpovede, ako si dáš ty sama.

Nasmerujem ťa k tomu, aby si vypátrala, čo máš svetu odovzdávať a aby si v tej téme začala konať. Šírila ju ďalej a verím, že raz v nej raz podnikala lebo každým odhalením poslania sa začína Cesta Experta.

ČO UČILO MŇA?

Som zakladateľkou empirickej školy podnikania KVAZARY INSTITUTE a v mojej praxi sa často stretávam s podnikateľmi, ktorí si volia tému podnikania IBA na základe toho, čo dnes frčí.Málo podnikateľov sa zamýšľa nad tým, čo je ich misiou v podnikaní. Čím môžu najviac prispieť. A ja som nebola iná. Podnikala som v rôznych oblastiach. Skúšala možné aj nemožné. Vždy som sa vrhala do tém, kde som videla potenciál zisku. Až kým ma zastavili tvrdé peňažné pády a ja som prišla na to, že podnikanie je najprofitujúcejšie vtedy, keď je postavené na mojej osobnosti, jedinečnosti a mojom silnom odkaze.

Chybami, ktoré som v podnikaní robila som sa naučila, že podnikanie musíme poznať zvnútra, až potom ukazovať svetu vonkajšok. Zvnútra znamená, kto som ja a na čom stojí moje podnikanie. Akú životnú misiu plní. To chýba v mnohých podnikaniach a preto je taký
konkurenčný boj. Keď robím skutočne to, čo je dané iba mne, nemám konkurenciu a môžem obohatiť tento trh, aj svet. Toto poznanie ma donútilo spraviť reštart v mojom podnikaní
a vybudovať ho nanovo. Už na pevných základoch.

A tie základy začínajú Cestou Experta. Odkedy moje podnikanie odzrkadľuje moju cestu Experta, odvtedy rozkvitá a ja v ňom rastiem nielen ako podnikateľ, ale aj ako človek.
Našou povinnosťou je robiť to, čo nás baví a dovoliť si, aby nás to aj živilo.

Už je najvyšší čas

Ty tu nie si na to, aby ti tvoj život utekal
pomedzi prsty.

Každý z nás je v určitom slova zmysle tvorca a expert. Máš v sebe niečo čo je unikátne, tak si to nenechávaj pre SEBA a podeľ sa o to s ostatnými.


Čo sa v kurze naučíš:

  • Nájdeš, v ktorom z 9 tématických okruhov "poslanie ako podnikanie" sa nachádzaš TY
  • Správne zvolíš tému a obor  podnikania
  • Zistíš, čo máš druhým ľuďom odovzdávať TY  a staneš sa majstrom
  • Vytvoríš si známku jedinečnosti a znamenitosti

Anthony Robbins

  TY TU NIE SI NÁHODOU...  

Anthony Robbins

TY máš svoj jedinečný DAR

Dar, ktorý keď využiješ ako svoje poslanie spôsobí prívaľ hojnosti k tebe aj k ostatným. Každ sa rodíme s unikátnymi darmi a talentami a je našou povinnosťou sa i ne deliť. Ak dokážeš niekomu poradiť, pomôcť, skrátiť cestu k cieľu, či ušetriť ich starostí, je tvojou povinnosťou pretaviť ten DAR do poslania a následne do tvojej práce.

KURZ

CESTA EXPERTA

cena: 567 EUR

Vesmír má pre Teba plán. V Tebe je ukryté tajomstvo, ktoré ti ukazuje,
kadiaľ ísť. Tak prestaň fňukať, nasadni a vyleť ku hviezdam.